Siste Resultater

1. september 2015 | 20:00
Tønsberg Gressbane
read more
Meny
dnb
fix
h-glass
wegger

Neste Kamp

6. september 2015

Kommende kamper

Eik Tønsberg
- VS -
FK Tønsberg
6. september 2015 | 16:00
FK Tønsberg
- VS -
Bærum 2
14. september 2015 | 19:00
Tønsberg Gressbane
PosLagPWDLFAPts
1.FK Tønsberg181800821254
2.Lommedalen181134523936
3.Sandefjord FK 2181116693834
4.Mjøndalen 2181107524433
5.Strømsgodset TF 3181008523530
6.Bærum 218927504329
7.Vestfossen18927294029
8.Skarphedin18738454824
9.Larvik Turn187110415122
10.Åssiden187010414321
11.Eik Tønsberg186210424920
12.Modum18558263620
13.Fagerborg18221425588
14.Birkebeineren18211516857
view all

Nyheter

FK Tønsberg - Strømsgodset Cup kamp 2015

Snudde til seier med 10 mann

Vi klarte å snu kampen fra 0-2 til 3-2, og vant for 18 kamp på rad! Regnet bøttet ned fra start, og

getimage.aspx

Arbeidsseier i Larvik

FK Tønsberg vant 4 – 1 over Larvik Turn på Lovisenlund fredag kveld. Det går bare 2 min. før Javier

getimage.aspx

Vel overstått keeperskole

og velkommen tilbake neste år. FK Tønsberg har gjennomført keeperskole for gutter og jenter fra 6 – 14 år over

getimage.aspx

Grei seier på en middels dag.

FK Tønsberg vant 2 – 0 over Fagerborg på Gressbanen fredag kveld. Kampen begynte i høyt tempo med mye dueller,

getimage.aspx

Husk fotballskolen i høstferien

Fotballskole og keeperskole for jenter og gutter mellom 6 – 14 år arrangeres på Gressbanen i høstferien. Påmelding må skje

getimage.aspx

Grei seier over Birkebeineren.

FK Tønsberg vant hele 9 – 2 over Birkebeineren fredag kveld. Birkebeineren startet med en innsats som om det skulle

Gutta

FKT Shop

Vi lansere helt ny FKT shop om ikke så lenge